Geçen ay yurt dışına çıkmak için Pcr testi yaptırmam gerekiyordu arkadaşımın tavsiyesiyle iletişime geçtiğimde, hastaneye gitmeme gerek kalmadan Pcr testimi evime gelen hemşirenin alabileceğini söylediler istediğim gün ve saate randevu verildi alım yapıldıktan 6 saat sonra Whatsapp üzerinden sonucu ilettiler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.

İKRA HANIM

Yaklaşık 2 yıldır beraber çalıştığımız Fc Global Assistance şirketi sahibi Şahin Comart 2 yıl içerisinde kendisini bir şirket veya firma olarak değil abi-kardeş olarak görmemizi sağladı. Çalışmalar sırasında özverili ve dürüst olması bizim dikkatimizi çeken özellikleri oldu. Bunun yanında kurum içi veya kurum dışı davranışları göz önünde bulundurularak kendisi teşekkür ederiz ve çalışmalarının devamını bizimle beraber olmasını temenni ederiz.

ENES BEY

Yaklaşık 6 ay önce çalışmaya başladığımız firmanizdan ve Sahin bey ile çalışmaktan çok.memnunuz. hiçbir sorun yaşamadık Verilen hizmet ve saatin önemi olmadan (gece-gündüz) ilgi ve alakaya canı gönülden teşekkürler. Yolunuz Açık Olsun Güzel bol kazançlar, Saygılar dilerim.

SEVİL HANIM