ESTETİK AMELİYATI

Fc Global Assistance olarak, deneyimli kadrosu ve yenilikçi ekibi sayesinde ,anlaşmalı kurumlarında, diş implantlarını  daha rekabetçi fiyatlarla size sunar. İmplantta kalıcılık, sigara, kahve ve çay içtiğiniz zamanlarda lekelenme endişesi duymadan sağlıklı bir diş implantları sunar. Bu süreçte, ağzınıza ve yüz görünümünüze en uygun görünüm oluşturulur.

Diş implantı cerrahisi, diş köklerine metal vidalar yerleştirilerek yapılan bir işlemdir. Hasarlı veya eksik dişlerin yerine, gerçek dişlere çok benzeyen ve aynı işlevi gören yapay dişlerin yerleştirildiği bir işlemdir.

Fc Global Assistance olarak 15 yılı aşkın süredir diş implantlarını diğerlerine göre daha rekabetçi fiyatlarla size sunar. İmplantta kalıcılık, sigara, kahve ve çay içtiğiniz zamanlarda lekelenme endişesi duymadan sağlıklı bir diş implantları sunar. Bu süreçte, ağzınıza ve yüz görünümünüze en uygun görünüm oluşturulur.

Diş implantları, tam oturmayan protezlere bir alternatif sunabildikleri gibi, doğal diş köklerinin eksikliğinde, protezleri değiştirmenin mümkün olmadığı durumlarda da mantıklı bir seçenektir.

Diş implantları operasyonu implantın tipine ve çene kemiğinin durumuna göre değişir. Yapılan implantın en önemli etkeni, sağlam, dayanıklı ve rahat bir kullanım sunmasıdır.

İmplant çevresindeki kemik tamamen iyileşene ve yeni dişlere sağlam bir destek verilene kadar iyileşme süreci birkaç ay sürebilir.
Yüksek özgüvene sahip olmanın yanı sıra, diş implantları kemik kaybını ve dişlerin yer değiştirmesini de engeller.
Diş implantları 15 yıldan fazla dayanır ve 1 tek ünite diş implantı, hepsi bir arada diş implantları, ve çoklu diş replasmanı gibi çoklu seçeneklere sahiptir.